Semih Pehlivan

Kurumlara Koçluk

KurumlaraYönetici Koçluğu

Sağlıklı kurumlar kendi değişimlerine yön verebilen yöneticilerle büyür. Konfor alanından çıkabilmede hızlı hareket edenler bu alanın dışındaki gelişim ve büyüme fırsatlarına daha çabuk ulaşırlar. Böylelikle hem bireysel hem de kurumsal hayatta yenilenmenin sürekliliği garantilenir. Yönetici koçluğu modeli bu yenilenmenin güçlü bir anahtarıdır.

Semih Pehlivan, 1650 saatin üzerinde yönetici koçluğu deneyimine sahiptir. Yönetici koçluğu modeli uzmanlıktan CEO seviyesine kadar tüm yönetim aşamalarında deneyimlenmiştir.

Aynı zamanda koçların uzmanlaşmasına yönelik ICF onaylı Yönetici Koçluğu Uzmanlık Programı yürütmektedir.

KurumlaraKariyer Koçluğu

Kurumlarda yönetici havuzundaki lider adaylarının doğru zamanda doğru göreve doğru şekilde atanmasıyla ilgili çözüm ortağıyım. Bununla birlikte bireylerin yetkinlik, değer, beklenti ve istekleri ile uyumlu kariyer seçimleri yapmalarına destek oluyorum.  Bu anlamda bireylerin ve kurumların potansiyellerini üst düzeye çıkaran sürecin destekçisiyim.

KurumlaraTakım Koçluğu

İş birliği içindeki bireylerden oluşan sağlam takımlar kurumların büyümesinde etkin rol oynar. Takıma dışarıdan bakıp olası sorunları yerinde ve zamanında tespit etmek, süreci her zaman dinamik tutar. Takım koçluğu bu süreçte anahtar unsurdur.

https://www.semihpehlivan.com/wp-content/uploads/2020/07/bgn-right-red.png